Opublikowano: 25.10.2024 09:52

Wioletta Jackiewicz-Rek z nagrodą Builder Super Power 2024

Dr inż. Wioletta Jackiewicz-Rek, Prodziekan ds. Studenckich na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej, została laureatką prestiżowego wyróżnienia Builder Super Power 2024 w kategorii Edukacja Akademicka. To wyjątkowe wyróżnienie podkreśla ogromne zaangażowanie nagrodzonej w kształcenie przyszłych inżynierów budownictwa oraz rozwój młodego pokolenia akademickiego.

Nagroda Builder Super Power to inicjatywa miesięcznika „Builder”. Ma na celu docenienie osób odpowiedzialnych za strategiczne procesy w firmach oraz instytucjach edukacyjnych. W tegorocznej edycji po raz pierwszy uhonorowano również wykładowców akademickich za ich wkład w edukację przyszłych architektów i inżynierów budownictwa.

Wyróżnienia zostały wręczone 17 października 2024 roku w Warszawie podczas finału Builder Super Power.