Opublikowano: 27.04.2022 12:46

Nagrody w konkursie Superstar 4 Science 2021

Nagrodzone prace powstały na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych PW

Dwie prace dyplomowe z Politechniki Warszawskiej zostały docenione w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez 4 Science Institute pod patronatem organizacji IEEE oraz GovTech Polska.

W 2021 roku jurorzy analizowali prace, które okazały się najlepsze w konkursach pod patronatem IEEE odbywających się na 17 wydziałach 11 polskich uczelni.

Z tego grona wybrano najlepszych z najlepszych. Wśród laureatów są autorzy prac zrealizowanych na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych PW.

W kategorii Najbardziej Naukowa Praca nagrodę otrzymał Dawid Zakrzewski. Doceniono go za dyplom „Wytwarzanie i badanie właściwości spektralnych i czujnikowych siatek Bragga w światłowodach specjalnych” (promotor: dr hab. inż. Tomasz Osuch, prof. uczelni).

Wyróżnienie za Największą Wartość Merytoryczną trafiło z kolei do Pratika Gurudatta – autora pracy „Motion Synthesis of Legged Robot for Optimized Gaits and Body Balance” (promotor: mgr inż. Maksym Figat).

Pełna lista laureatów znajduje się na stronie IEEE