Łączymy siły z ArcelorMittal Warszawa w odpowiedzi na wyzwania nowoczesnego przemysłu
Przedstawiciele Wydziału Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej oraz ArcelorMittal Warszawa podpisali list intencyjny dotyczący współpracy w obszarze kształcenia przyszłych inżynierów. Porozumienie zostało zawarte na pięć lat i będzie realizowane w ramach programu „Od inżyniera do Lidera”.