Opublikowano: 04.07.2024 15:37

Rada Doktorantów PW z dwiema nagrodami

Podczas Gali zwieńczającej Zjazd Szkoleniowy Porozumienia Doktorantów Uczelni Technicznych nagrodzono najlepsze aktywności samorządów doktoranckich zrzeszonych w Porozumieniu. Rada Doktorantów Politechniki Warszawskiej zdobyła dwie statuetki – główną nagrodę w kategorii Skuteczne negocjacje oraz drugie miejsce za całokształt działalności na rzecz środowiska doktoranckiego.

Uroczysta Gala Konkursu Inicjatywy Doktoranckie Uczelni Technicznych odbyła się na Politechnice Wrocławskiej. Celem konkursu jest promowanie aktywności samorządów doktoranckich oraz docenianie osób, firm i instytucji wspierających rozwój Porozumienia i całej społeczności doktoranckiej.

Na zdjęciu członkowie Rady Doktorantów PW
Członkowie Rady Doktorantów PW

W wydarzeniu wzięli udział: prof. dr hab. inż. Maria Mrówczyńska, Podsekretarz Stanu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, prof. dr hab. inż. Teofil Jesionowski,  Przewodniczący Konferencji Rektorów Polskich Uczelni Technicznych, a także przedstawiciele władz Gospodarza - Politechniki Wrocławskiej.

Na zdjęciu laureaci Konkursu Inicjatywy Doktoranckie Uczelni Technicznych
prof. Maria Mrówczyńska, Podsekretarz Stanu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego wraz z laureatami Konkursu Inicjatywy Doktoranckie Uczelni Technicznych