Opublikowano: 21.03.2023 11:13

Prof. Anna Zalcewicz wyróżniona przez Związek Banków Polskich

Dr hab. Anna Zalcewicz, prof. uczelni

Dr hab. Anna Zalcewicz, prof. uczelni, Dziekan Wydziału Administracji i Nauk Społecznych PW, otrzymała wyróżnienie w konkursie Związku Banków Polskich o Nagrodę im. Prof. Remigiusza Kaszubskiego.

Nagroda jest wręczana osobom, których działalność w dziedzinie bankowości elektronicznej oraz prawa nowych technologii wyróżniła się w sposób szczególny i ma charakter kreatywny.

W przypadku Pani Profesor doceniono jej wkład w rozwój, badania i popularyzację wiedzy w dziedzinie prawa nowych technologii, w szczególności w obszarze usług płatniczych.

Dr hab. Anna Zalcewicz, prof. uczelni jest trzecią osobą będącą członkiem Zespołu Prawa Nowych Technologii PW wyróżnioną w tym konkursie. W poprzednich latach w gronie laureatów znaleźli się dr Marcin Rojszczak oraz dr Agata Ferreira.

Tegoroczne nagrody wręczono 15 marca 2023 r. podczas Forum Bankowego.