III edycja Programu Mentoringowego na PW – nabór rozpoczęty

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej po raz kolejny zaprasza do udziału w Programie Mentoringowym. W tegorocznej edycji aż 22 Mentorów będzie współpracować ze studentami PW.

Fot. BPI

Mentoring to dobra okazja do poszerzenia własnych horyzontów, rozwoju zawodowego i osobistego, a także możliwość kilkumiesięcznej współpracy z osobą z doświadczeniem.

Program przeznaczony jest dla studentów min. 3 roku studiów, bądź niedawnych absolwentów PW (2019-2021). Co ważne, aplikować mogą zarówno studenci warszawscy, jak i Filii w Płocku. Aby dołączyć do grona uczestników, należy na stronie Biura Karier zapoznać się z sylwetkami mentorów, dokonać wyboru, a następnie przesłać zgłoszenie zawierające CV i krótki opis. Po stworzeniu par, Mentorzy i Mentee rozpoczną sześciomiesięczną, partnerską współpracę, która pozwoli na realizację założonych celów. Szczegóły na stronie Biura Karier PW.

Zobacz, jak wyglądało podsumowanie poprzednich edycji Programu Mentoringowego:

Podsumowanie II edycji Programu Mentoringowego