Wszystkie wydarzenia

Wykład z cyklu "O Architekturze": Joanna Jurga

08.03 godz. 18:00 − 08.03 godz. 20:00

Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej (Pawilon Wystawowy) oraz online

Gościem najbliższego wykładu z cyklu „O Architekturze” w ramach działalności A-Akademii będzie dr Joanna Jurga - architektka wnętrz i badaczka architektury, reprezentująca innowacyjne podejście do projektowania. Prowadzi badania nad ludzkimi zmysłami, poczuciem bezpieczeństwa w izolacji w warunkach ziemskich i kosmicznych oraz nad tym, jak je implementować w architekturze, urbanistyce i projektowaniu wnętrz, by poprawić jakość życia w ograniczonej przestrzeni. W swoich badaniach stara się przenieść wnioski z obserwacji prowadzonych w branży kosmicznej, gdzie astronauci żyją w warunkach skrajnej izolacji, do życia codziennego.

Wykład w formie stacjonarnej będzie prowadzony z zachowaniem zasad sanitarnych, co oznacza ograniczoną liczbę miejsc. Zapisy odbywają przez formularz.

Wydarzenie będzie można oglądać na profilu A-Akademii na Facebooku.

Więcej informacji o wykładzie na Facebooku

Cykl "O Architekturze" organizuje Stowarzyszenie Akademickie WAPW wraz z Wydziałem Architektury Politechniki Warszawskiej.