Wszystkie wydarzenia

Wykład z cyklu "O Architekturze": grupa projektowa CENTRALA

28.02 godz. 18:00

Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej, sala 101

Zapraszamy na wykład z cyklu "O Architekturze". Gośćmi będą architekci z grupy projektowej CENTRALA.

Pracownię tworzą Małgorzata Kuciewicz i Simone de Iacobis. Jej celem jest zainicjowanie debaty o architekturze, inspirowanie interdyscyplinarnych działań związanych z architekturą i designem oraz tworzenie projektów artystycznych zapraszających do dyskusji na temat kondycji polskiej przestrzeni. To spotkanie polecamy wszystkim, którzy lubią research, badania i eksperymenty architektoniczne. Po wykładzie przewidziana jest dyskusja. Więcej informacji o spotkaniu na Facebooku.

Cykl "O Architekturze" organizuje Stowarzyszenie Akademickie WAPW wraz z Wydziałem Architektury Politechniki Warszawskiej.