Wszystkie wydarzenia

Wykład z cyklu "O Architekturze": architekci z pracowni PROLOG

13.12 godz. 18:00 − 13.12 godz. 20:00

Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej, sala 101

Zapraszamy na wykład z cyklu "O Architekturze". Gośćmi będą architekci Wojciech Mazan i Bartosz Kowal z pracowni PROLOG.

Pracownia została założona w 2017 roku we Wrocławiu. Tworzący ją architekci próbują odpowiedzieć na pytania stawiane przez architekturę poprzez projektowanie, prowadzenie badań czy organizację wystaw i warsztatów. Celem architektów jest ujęcie każdego projektu z perspektywy projektowej i teoretycznej. Architekci z pracowni są rozproszeni po całej Europie, ale ich bazą wciąż pozostaje Wrocław. Więcej informacji o PROLOG-u znajduje się na stronie www.prlg.pl. Cykl "O Architekturze" organizuje Stowarzyszenie Akademickie WAPW wraz z Wydziałem Architektury Politechniki Warszawskiej.