Wszystkie wydarzenia

Projekt HAŁAS :W CENTRUM - wykład HAŁAS :W PLANOWANIU

29.03 godz. 18:00 − 29.03 godz. 20:00

Zodiak Warszawski Pawilon Architektury, Pasaż Stefana Wiecheckiego 4

Zapraszamy na spotkanie z serii HAŁAS :W CENTRUM poświęcone hałasowi w planowaniu.

Czy chcemy Warszawy głośnej czy cichej? Który hałas jest dobry, a który nieakceptowalny? Czym są mapy hałasu? Od kogo hałas w mieście zależy? Kogo powinniśmy chronić przed hałasem? Jaki klimat akustyczny powinien panować w Warszawie i co możemy w tej sprawie zrobić? Odpowiedzi na te i inne pytania udzielać będą zaproszeni eksperci - architekci i urbaniści kształtują i opiniują politykę rozwoju przestrzennego Warszawy, w tym dr inż. arch. Tomasz Majda - przewodniczący Miejskiej Komisji Urbanistyczno–Architektonicznej m.st. Warszawy, prezes Towarzystwa Urbanistów Polskich, wykładowca na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.

Więcej informacji o wykładzie na Facebooku.

Projekt :W CENTRUM to przedsięwzięcie organizowane przez Oddział Warszawski Stowarzyszenia Architektów Polskich oraz Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej.