Wszystkie wydarzenia

Ogłoszenie wyników ogólnopolskiego konkursu na dyplom prośrodowiskowy

20.05 godz. 15:00

Wydział Architektury PW, ul. Koszykowa 55

Zapraszamy na uroczyste podsumowanie pierwszej edycji ogólnopolskiego konkursu dla absolwentów wydziałów architektury na najlepszy prośrodowiskowy projekt dyplomowy. Podczas wydarzenia poznamy nagrodzone prace (w dwóch kategoriach: prace inżynierskie i prace magisterskie) oraz ich autorów. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Kształtowanie architektury zrównoważonej i odpowiedzialnej klimatycznie jest zagadnieniem wprowadzonym stosunkowo niedawno do - i tak już skomplikowanego - procesu projektowania architektonicznego i urbanistycznego. Jednocześnie architektura odpowiedzialna środowiskowo i klimatycznie może być reprezentowana przez wiele różnych realizacji o bardzo odmiennym charakterze. Poszukiwanie najlepszych rozwiązań wciąż trwa i przybiera bardzo interesujące formy także w pracach dyplomowych studentów wydziałów architektury w całym kraju.

Organizatorem konkursu jest Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej.

Więcej informacji na stronie konkursu.