Wszystkie wydarzenia

Międzynarodowa konferencja naukowa Shaping 9 oraz szkoła letnia

24.09 godz. 09:00 − 27.09 godz. 16:00

Wydział Chemiczny PW, Gmach Technologii Chemicznej, ul. Koszykowa 75 (szkoła letnia) oraz Rektorska 4 (konferencja)

W dniach 25-27 września 2024 roku na Politechnice Warszawskiej (Gmach Rektorska 4) odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa Shaping 9.

Wydarzenie będzie stanowić doskonałą okazję do wymiany wiedzy i doświadczeń w dziedzinie ceramiki. Uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich badań, a także nawiązania kontaktów z innymi naukowcami z branży. Konferencja obejmie różnorodne tematy związane z ceramiką, w tym nowe technologie formowania, materiały, procesy produkcyjne i zastosowania.

Konferencję organizują: Europejskie Towarzystwo Ceramiczne, Polskie Towarzystwo Ceramiczne oraz Wydział Chemiczny Politechniki Warszawskiej.

Wydarzeniem poprzedzającym konferencję będzie szkoła letnia How to shape ceramic ideas into real products – laboratory excellence versus industrial needs. Odbędzie się ona w dniach 24-25 września 2024 roku na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej (Gmach Technologii Chemicznej).

Szkoła letnia to wyjątkowe wydarzenie, które ma na celu poszerzenie wiedzy uczestników na temat procesów kształtowania ceramiki oraz zrozumienia różnic między doskonałością laboratoryjną a potrzebami przemysłowymi.

Więcej informacji na oficjalnej stronie konferencji shaping9.org