Przejdź do treści

Rektorska 4

Budynek został otwarty w 2015 r. jako siedziba Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej. Jednostka powstała z myślą o wspieraniu przedsiębiorczości akademickiej na terenie Warszawy, działalności naukowo-badawczej oraz kooperacji świata nauki i gospodarki o znaczeniu ponadregionalnym. 

Dzisiaj Rektorska 4 to siedziba Centrum Projektów Rozwojowych, Centrum Innowacji oraz Działu Analiz Strategicznych, Centrum Obsługi Projektów czy Instytutu Badań Stosowanych Politechniki Warszawskiej Sp. z o.o.

Budynek to więc miejsce spotkań nauki z biznesem. Dosłownie, bo znajdują się tu m.in. sale świetnie nadające się do pracy i na wydarzenia (od konferencji, przez warsztaty, po targi). I metaforycznie, ze względu na zadania zlokalizowanych tam działów.

Zdjęcie budynku przy ul. Rektorskiej 4

Adres

Rektorska 4, 00-614 Warszawa

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek w godz. 7.00-22.00 

Kontakt

tel. (22) 234 20 00, e-mail: rektorska4@pw.edu.pl (recepcja)

Dostępność

swobodne wejście do budynku, windy, schody oklejone taśmami kontrastowymi antypoślizgowymi, pomieszczenia oznaczone tabliczkami informacyjnymi w alfabecie Braille'a, pętle indukcyjne, krzesło ewakuacyjne, toalety dla osób z niepełnosprawnością na każdym piętrze