Wszystkie wydarzenia

DwuMIan 2021 – Studencka Konferencja Zastosowań Matematyki

27.03 godz. 09:00 − 28.03 godz. 18:00

Online

Studencka Konferencja Zastosowań Matematyki DwuMIan to pierwsza warszawska konferencja studencka organizowana przez czołowe ośrodki matematyczne w Polsce – Wydział MIM UW oraz Wydział MiNI PW.

Celem wydarzenia jest integracja studentów zainteresowanych zastosowaniami metod matematycznych w naukach technicznych i przyrodniczych. W ramach konferencji wygłaszane będą referaty przygotowane zarówno przez studentów chcących podzielić się swoją wiedzą jak i osoby zawodowo uprawiające matematykę. Częścią konferencji będzie także sesja plakatowa.

Prelekcje konferencyjne odbywać się będą w dwóch równolegle prowadzonych ścieżkach tematycznych:

• statystyka i inżynieria danych,
  • zastosowania matematyki w naukach technicznych i przyrodniczych.

Więcej informacji i formularz zapisów można znaleźć na stronie organizatorów. Rejestracja trwa do 14 marca 2021 r.