Przejdź do treści

Opublikowano: 18.06.2024 16:54

Zapraszamy na studia podyplomowe na PW

Obecnie rekrutujemy na ponad 60 studiów podyplomowych

Zdobywaj nowe umiejętności i kwalifikacje na Politechnice Warszawskiej! Do wyboru masz kilkadziesiąt studiów podyplomowych – rekrutacja trwa. 

W naszej ofercie na semestr zimowy roku akademickiego 2024/2025 jest ponad 60 kierunków z różnych obszarów nauk technicznych i nie tylko. To doskonały sposób, żeby uszczegółowić albo rozszerzyć wiedzę w tematach specjalistycznych, aktualnych, użytecznych i konkurencyjnych na rynku pracy, zostać w nich ekspertem, uzupełnić wykształcenie i wzmocnić swoją zawodową pozycję. Wśród osób prowadzących zajęcia są zarówno specjaliści z naszej Uczelni, jak i z zewnątrz, doświadczeni dydaktycy i uznani praktycy. 

Studia podyplomowe na PW najczęściej trwają dwa semestry, a zajęcia odbywają się w weekendy. Mamy też kierunki wykorzystujące narzędzia do nauki online. Wszystkie studia są płatne (w wielu przypadkach koszty można dzielić na raty).

Szczegółowe informacje o programach zajęć, zasadach rekrutacji i opłatach oraz niezbędne kontakty znajdują się w opisach poszczególnych studiów dostępnych na naszej stronie.

Zapisy odbywają się online za pośrednictwem systemu rekrutacyjnego IRK.

Podobne tematy: