Opublikowano: 30.11.2020 12:29

Wydział Elektryczny z prestiżowym wyróżnieniem

fot. symbol.com.pl

Decyzją Kapituły programu Symbol 2020 Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej otrzymał tytuł „Symbol Nowoczesnego Kształcenia 2020”.

Symbol to ogólnopolski program medialny, w którym wyróżniane są firmy, samorządy, uczelnie, instytuty PAN, spółki komunalne i inne liczące się podmioty, które w swojej branży funkcjonują najlepiej, znacząco przyczyniają się do rozwoju Polski, a ich funkcjonowanie staje się wzorem do naśladowania – Symbolem.

Program powstał w 2011 roku i jest prowadzony przez redakcję „Monitora Biznesu” (niezależnego dodatku do „Rzeczpospolitej”) i „Monitora Rynkowego” (niezależnego dodatku do „Dziennika Gazety Prawnej”).

Symbol jest nagrodą za wysiłek, prestiżowym wyróżnieniem i uwiarygadniającym tytułem.

Kapitułę Symbolu tworzy grono specjalistów i ekspertów w swoich dziedzinach.

Więcej o programie

„Tradycja i nowoczesność” – artykuł poświęcony działalności Wydziału Elektrycznego, który ukazał się w „Monitorze Biznesu” i „Monitorze Rynkowym”