Opublikowano: 28.10.2020 10:46

Seeds For The Future - nabór do 7 edycji programu

Program odbędzie się w dniach 23-27 listopada br. w formule online

Seeds For The Future jest programem skierowanym do wszystkich studentów zainteresowanych tematyką IT, nauk STEM, nowymi technologiami, chętnych poszerzyć swoją wiedzę z tych dziedzin oraz zdobyć wyjątkowe nagrody rzeczowe od firmy Huawei.

Udział w Seeds For The Future to unikalna szansa zdobycia wiedzy z zakresu AIsieci 5Ginternetu rzeczycyberbezpieczeństwacloud computingu oraz wielu innych obszarów powiązanych z ICT bezpośrednio od światowych ekspertów teleinformatyki, którzy na co dzień pracują nad nowymi technologiami.

W ramach programu, oprócz wiedzy teleinformatycznej, w trakcie 5 dniowego cyklu szkoleń będzie można także rozwinąć umiejętności przywódczeposzerzyć kompetencje z zarządzania strategicznegomiędzykulturowego czy zwiększania efektywności oraz posłuchać wystąpień przedstawicieli biznesu i liderów opinii. Program daje także możliwość międzykulturowego networkingu z uczestnikami kursu z innych krajów, oraz lepszego poznania kultury tradycyjnych i nowoczesnych Chin.

W trakcie projektu uczestnicy mają szansę nawiązać nowe kontakty naukowo-biznesowe, a dla wielu z nich udział w projekcie może stać się pierwszym krokiem do kariery zawodowej.

Zgłoszenia do programu można przesyłać do 6 listopada (do godziny 15:00).

Szczegóły dotyczące Seeds For The Future można znaleźć na stronie programu oraz w mediach społecznościowych.