Opublikowano: 16.12.2020 16:19

Politechnika Warszawska nominowana do Nagrody Kryształowej Brukselki

Znaleźliśmy się w gronie pięciu nominowanych w kategorii Nauka - uczelnie.

Kryształowa Brukselska to nagroda przyznawana za wybitne osiągnięcia w realizacji i promocji Programów Ramowych Badań i Innowacji UE.

Nagrody są przyznawane w 8 kategoriach: Nauka – uczelnie, Nauka – instytuty badawcze, Nauka – instytuty naukowe PAN, Biznes – małe i średnie przedsiębiorstwa, Biznes – duże przedsiębiorstwa, Administracja samorządowa, Podmioty non-profit i Nagroda indywidualna.

W kategorii Nauka - uczelnie poza Politechniką Warszawską nominacje otrzymały Uniwersytet Warszawski, Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, Uniwersytet Jagielloński i Politechnika Śląska.

Laureatów poznamy 18 grudnia 2020 r. podczas Gali Nagrody Kryształowej Brukselki 2020.

Organizatorem Konkursu jest Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE (KPK PB UE).

Lista wszystkich nominowanych jest dostępna na stronie www.kpk.gov.pl