Opublikowano: 04.11.2022 10:47

Politechniczne nominacje w konkursie „Pro Juvenes”

Nagrody „Pro Juvenes” są przyznawane od 2013 roku

Akcja ankietyzacja zorganizowana przez Samorząd Studentów PW i nasza studencka telewizja TVPW mają szanse na nagrody w konkursie „Pro Juvenes”. Zwycięzcy wszystkich kategorii zostaną wybrani w głosowaniu internetowym, które trwa do 6 listopada do godz. 20.00.

Akcja ankietyzacja jest nominowana w kategorii „Studia na lepsze”.

Projekt obejmował szereg działań promujących wypełnianie ankiet, co z kolei pomaga poprawiać proces kształcenia studentów. Wśród najskuteczniejszych metod były tworzenie wydarzeń w mediach społecznościowych, nagradzanie Wydziałowych Rad Samorządu za najlepsze promocyjne wyniki oraz współpraca z wykładowcami. Akcję koordynowała Komisja Dydaktyczna Samorządu Studentów PW.

Studencka Telewizja Internetowa TVPW ma szansę na nagrodę w kategorii „Media studenckie”.

Najważniejszym i największym zrealizowanym projektem była transmisja Juwenaliów Politechniki Warszawskiej. Na co dzień TVPW wykonuje transmisje, relacje wideo oraz fotorelacje z wydarzeń, które odbywają się na Politechnice, a także rozwija się poprzez liczne szkolenia i spotkania kreatywne. TVPW jest cały czas obecna w życiu Politechniki Warszawskiej.

Zwycięzców poszczególnych kategorii poznamy 26 listopada 2022 roku podczas X Gali Nagród Środowiska Studenckiego „Pro Juvenes”.

Nagrody „Pro Juvenes” to inicjatywa organizowana przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej od 2013 roku. Celem konkursu jest promowanie aktywnych studentów i ich inicjatyw oraz podkreślanie zasług osób i podmiotów przyjaznych studentom i wspierających potencjał młodych ludzi. Parlament Studentów RP, wręczając nagrody „Pro Juvenes”, chce tworzyć dobrą atmosferę wzajemnego współdziałania w środowisku akademickim oraz integrować studentów z całej Polski.

Więcej informacji znajduje się na stronie konkursu.