Opublikowano: 10.11.2021 15:55

Nominacje w konkursie „Pro Juvenes”

Na nagrody mają szanse webinarium „Uczmy się – dobre praktyki w nauczaniu zdalnym na PW” organizowane przez Samorząd Studentów PW (kategoria Studia na lepsze) oraz Elio Szmawonian – student Wydziału Inżynierii Lądowej (kategoria Student artysta). Głosowanie odbywa się na stronie konkursu i trwa do 14 listopada.

Nagrody „Pro Juvenes” to inicjatywa organizowana przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej od 2013 roku. Celem konkursu jest promowanie aktywnych studentów i ich inicjatyw oraz podkreślanie zasług osób i podmiotów przyjaznych studentom i wspierających potencjał młodych ludzi.

Laureatów poznamy 20 listopada podczas IX Gali Nagród Środowiska Studenckiego „Pro Juvenes”.

Więcej informacji o wszystkich nominowanych projektach znajduje się na stronie nagrody