Opublikowano: 05.04.2022 16:37

Dziewczyny na politechniki!

Bohaterki spotkania organizowanego z okazji akcji "Dziewczyny na politechniki!"

Politechnika to męski świat? Zapraszamy na wirtualne spotkanie z wyjątkowymi kobietami z PW, które udowadniają, że to przede wszystkim świat ludzi utalentowanych, kreatywnych i zdeterminowanych.

Bohaterkami wydarzenia będą:

• dr Jolanta Ewartowska, Kanclerz PW,
  • dr inż. Agnieszka Siemion, Prodziekan ds. Studenckich na Wydziale Fizyki,
  • Ewelina Drelich, studentka Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych i absolwentka Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa,
  • Daryna Budiakivska, studentka, członkini Studenckiego Koła Astronautycznego.

Podczas spotkania dowiemy się o różnych ścieżkach, jakie zaprowadziły je na Politechnikę, poznamy inspirujące historie i rozprawimy z kilkoma mitami dotyczącymi studiowania na kierunkach inżynierskich. Będzie również okazja do dyskusji i podzielenia się z naszymi rozmówczyniami wątpliwościami dotyczącymi wyboru kierunku i pomysłów na własny rozwój.

Wydarzenie jest częścią ogólnopolskiej akcji Fundacji Perspektywy "Dziewczyny na politechniki!", która w tym roku ma swoją 15. rocznicę.

Do zobaczenia na MS Teams 7 kwietnia o 10:00!

Link do spotkania

Wydarzenie na Facebooku