Opublikowano: 12.04.2023 10:39

Drzwi Otwarte Wydziału Architektury 2023

Gmach Wydziału Architektury PW przy ul. Koszykowej 55

Architektura to niezmiennie jeden z najpopularniejszych kierunków studiów na Politechnice Warszawskiej. Wszystkich, którzy chcą lepiej go poznać, zapraszamy 15 kwietnia 2023 roku na ulicę Koszykową 55 do siedziby Wydziału Architektury.

Rekrutacja na architekturę różni się od tej na inne kierunki na PW. Ma inny terminarz, a poza wynikami z matury w procesie tym bierzemy pod uwagę jeszcze przeprowadzany na Politechnice sprawdzian uzdolnień i predyspozycji. Jak on będzie wyglądał? Jak przeliczyć wyniki z matury na punkty kwalifikacyjne? Jak to jest studiować architekturę na Politechnice Warszawskiej i co warto wiedzieć o wydziałowym gmachu? O tym wszystkim opowiedzą przedstawiciele Wydziału Architektury.

Program wydarzenia:

• godz. 11.00, sala 103 – spotkanie na temat rekrutacji, które poprowadzi dr Iwona Szustakiewicz, Prodziekan ds Studenckich,
  • godz. 12.30 – spacer po budynku Wydziału Architektury z prezentacją najciekawszych zakamarków tego gmachu,
  • godz. 13.00 – sesja Q&A, czyli studenci odpowiadają na pytania,
  • godz. 14.00, sala  – wspólne oglądanie filmu przy popcornie.

Do zobaczenia!

Po szczegółowe informacje o rekrutacji na Wydział Architektury zapraszamy na stronę www.arch.pw.edu.pl/Kandydaci.

Przypominamy, że Drzwi Otwarte PW z udziałem wszystkich Wydziałów odbędą się 20 maja 2023 roku w godz. 10.00-15.00.