Opublikowano: 26.11.2020 14:58

Ceremonia zamknięcia 7 edycji Seeds For The Future

Transmisja online z gali finałowej odbędzie się 27 listopada

Dobiega końca 7. edycja globalnego programu edukacyjnego firmy Huawei – Seeds For The Future. Wśród uczestników kursu znaleźli się również studenci PW, którzy mieli szansę uczyć się zagadnień z obszaru ICT od światowej rangi ekspertów.

Po Ceremonii Finałowej, która odbędzie się już w najbliższy piątek, 27 listopada o godz. 10.00, wyróżnionych i nagrodzonych zostanie 10 najlepszych uczestników kursu.

Seeds For The Future jest programem skierowanym do wszystkich studentów zainteresowanych tematyką IT, nauk STEM, nowymi technologiami oraz chętnych poszerzyć swoją wiedzę z tych dziedzin. W trakcie projektu uczestnicy będą mieli szansę nawiązać nowe kontakty naukowo-biznesowe, a dla wielu z nich udział w projekcie może stać się pierwszym krokiem do kariery zawodowej w obszarze nowych technologii.