Przejdź do treści

Opublikowano: 08.06.2022 13:40

Bezpłatna pracownia coworkingowa dla osób uciekających przed wojną w Ukrainie

Pracownia mieści się na Wydziale Architektury PW przy ulicy Koszykowej 55

Na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej powstało miejsce do twórczej pracy dla architektów, projektantów, artystów, naukowców i studentów, którzy znaleźli się w Polsce w związku z wojną w Ukrainie.

Pomysłodawcą i realizatorem akcji jest dr inż. arch. Łukasz Piątek z Katedry Projektowania Architektonicznego Wydziału Architektury. Pracownia powstała w nieużywanej w czasie pandemii przestrzeni galerii.

Do dyspozycji gości jest 12 stanowisk biurowych, łącze internetowe, ekran multimedialny oraz kolorowa drukarka A3. W codziennej pracy i nauce pomagają pracownicy i studenci Wydziału Architektury.

Zgodnie z ideą coworkingu, przestrzeń jest otwarta i współdzielona, co sprzyja kreatywności, budowaniu dobrej atmosfery, a także nawiązywaniu relacji.

Pracownia otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00–16.00. Istnieje możliwość korzystania z niej także w innych porach, po wcześniejszym uzgodnieniu. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu i rezerwacji miejsc pod adresem coworking.arch@pw.edu.pl.

Podobne tematy: