Opublikowano: 14.10.2021 17:58

Komputery z PW trafiły do kolejnej szkoły

Kontynuujemy wspieranie warszawskich uczniów. Tym razem sprzęt z Politechniki trafił do Szkoły Podstawowej nr 195 im. Króla Maciusia I.

Zdjęcie Prorektora ds. Studenckich PW, dyrekcji szkoły i uczniów

Kilkanaście komputerów i monitorów, zebranych na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych, przekazał dyrekcji i uczniom placówki prof. Robert Zalewski, Prorektor ds. Studenckich PW.

To kolejne działanie w ramach współpracy, jaką Politechnika Warszawska nawiązała z Miastem Stołecznym Warszawą na początku tego roku. W ramach podpisanej wówczas umowy PW zobowiązała się do aktywnego przeciwdziałania cyfrowemu wykluczeniu poprzez wspieranie zbiórek sprzętu komputerowego.

We wrześniu udało się przekazać innej warszawskiej placówce zestaw tabletów do zdalnej nauki.