Wszystkie wydarzenia

VII Dzień Popularyzacji Matematyki

14.09 godz. 09:30 − 14.09 godz. 16:30

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych PW, ul. Koszykowa 75

Wszystkich miłośników matematyki zapraszamy na VII edycję Dnia Popularyzacji Matematyki - ogólnopolskiej imprezy organizowanej przez Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej przy współudziale wybitnych popularyzatorów matematyki z całego kraju.

Na uczestników czekać będzie bogata oferta zajęć matematycznych oraz związanych z zastosowaniami matematyki. Będzie można wziąć udział w wykładach, warsztatach, pokazach oraz grach, a także obejrzeć wystawy i filmy o tematyce matematycznej. Będzie też okazja do zmierzenia się z zadaniami olimpijskimi, poznania matematyków z całej Polski oraz dobrej matematycznej zabawy.

Na wykłady i warsztaty obowiązują zapisy - są prowadzone online na stronie wydarzenia.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę dpm.mini.pw.edu.pl i Facebooka.