Wszystkie wydarzenia

VI Dzień Popularyzacji Matematyki

15.09 godz. 09:30 − 15.09 godz. 16:30

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych PW, ul. Koszykowa 75

Już po raz szósty zapraszamy do udziału w Dniu Popularyzacji Matematyki, ogólnopolskiej imprezie organizowanej przez Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej przy współudziale wybitnych popularyzatorów matematyki z całego kraju.

Dzień Popularyzacji Matematyki skierowany jest do uczniów, nauczycieli oraz wszystkich pasjonatów matematyki. Przygotowano bogatą ofertę zajęć matematycznych oraz związanych z zastosowaniami matematyki – uczestnicy będą mogli wziąć udział w wykładach, warsztatach, pokazach oraz grach, a także obejrzeć wystawy i filmy o tematyce matematycznej. Będzie też okazja do zmierzenia się z zadaniami olimpijskimi, poznania matematyków z całej Polski, ale też do dobrej matematycznej zabawy.

Tegoroczna edycja skierowana jest do uczniów szkół ponadpodstawowych i klas VIII szkół podstawowych.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie dpm.mini.pw.edu.pl oraz na profilu facebookowym.