Wszystkie wydarzenia

Universities of the Future – konferencja podsumowująca

17.06 godz. 10:00 − 17.06 godz. 13:30

Online

Wydarzenie "The Future of Academia Transformation on the Context of I4.0" podsumowujące projekt Universities of the Future jest skierowane nie tylko do środowiska akademickiego, ale również biznesowego, organizacji publicznych oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką spotkania. Celem konferencji jest przedstawienie wyników projektu oraz zaprezentowanie strategii i koncepcji wypracowanych w trakcie jego realizacji.

Konferencja została podzielona na cztery panele dyskusyjne, podczas których zaproszeni goście będą rozmawiać o przyszłości Przemysłu 4.0, roli uczelni, przemysłu i instytucji rządowych w procesie kształcenia oraz perspektywach cyfrowej transformacji akademickiej. Na koniec zostaną zaprezentowane aktualne trendy w Przemyśle 4.0 oraz ich wpływ na edukację. Szczegółowy harmonogram spotkania znajduje się tutaj.

Konferencja jest darmowa i otwarta dla wszystkich. Rejestracja odbywa się pod tym adresem.

Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim i odbędzie się na platformie Zoom.

Projekt Universities of the Future jest realizowany przez Politechnikę Warszawską we współpracy z Uniwersytetem w Aalto i Uniwersytetem P.Porto oraz wspierany przez Fundusze Europejskie w ramach projektu ERASMUS+.