Wszystkie wydarzenia

Targi SUGAR Expo 2021/2022

04.06 godz. 08:30 − 04.06 godz. 18:00

San Francisco, online

Studenci Politechniki Warszawskiej wezmą udział w targach sieci akademickiej SUGAR. Wydarzenie jest zwieńczeniem pracy międzynarodowych zespołów studenckich, które przez kilka miesięcy rozwijają swoje innowacyjne pomysły.

Studenci PW: Julia Kirylczuk (Wydział Chemiczny), Małgorzata Kurcjusz (Wydział Architektury) i Jan Prugarewicz (Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych) wspólnie z kolegami z San Francisco State University i firmą Ripple zaprezentują projekt związany z demokratyzacją sztuki z wykorzystaniem technologii block-chain i NFT (non-fungible token).

Targi będą transmitowane online. Żeby je oglądać, należy się zarejestrować przez stonę evenbrite (zaznaczając opcję online stream watcher).