Wszystkie wydarzenia

Targi Pracy Inżynierii Mechanicznej

16.11 godz. 09:00 − 16.11 godz. 16:00

Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych PW, ul. Narbutta 84

Ciekawe oferty praktyk, staży i pracy, informacje o możliwościach rozwoju kariery z pierwszej ręki oraz rozmowy z przedstawicielami firm z ogólnie pojętej branży inżynierii mechanicznej - to wszystko czeka na odwiedzających Targi Pracy Inżynierii Mechanicznej.

Uczestnicy będą mieli okazję odwiedzić 27 stanowisk potencjalnych pracodawców z branży automotive, maszyn roboczych, pojazdów szynowych, budownictwa, układów mechanicznych i hydraulicznych oraz obróbki mechanicznej. Na Targach zaprezentują się również Biuro Karier PW, Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW oraz dwa koła naukowe działające na Wydziale SiMR: Koło Naukowe Sportów Samochodowych - sekcja Proton Dynamic oraz Koło Naukowe Mechaników Pojazdów - sekcja WUT SiMR Racing Technology.

Na odwiedzających czeka też mała niespodzianka na parkingu za budynkiem Wydziału – zdalnie sterowany ciągnik siodłowy.

Wydarzeniem towarzyszącym targom jest seminarium "Zaawansowane techniki w przemyśle motoryzacyjnym i maszynowym", podczas którego prezentowane są prelekcje wystawców. Eksperci przygotowali wykłady, w trakcie których zdradzą tajniki najnowszych rozwiązań technicznych i technologicznych w branży inżynierii mechanicznej. Seminarium odbędzie się w dniu targów, w godzinach 10.00-15.00.

Szczegóły na stronie wydarzenia i Facebooku