Wszystkie wydarzenia

Spotkaj Swojego Pracodawcę — targi pracy branży Life Science

30.03 godz. 09:00 − 02.04 godz. 18:00

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii + online

Branża Life Science cieszy się coraz większą popularnością. To obszerna dziedzina nauki zajmującą się badaniami nad organizmami żywymi oraz ich wykorzystaniem. Studenci PW dostrzegli potencjał branży i postanowili zorganizować targi dla osób, które chciałyby rozwijać karierę właśnie w tej specjalizacji.

Uczestnicy III edycji targów będą mieli możliwość poznania potencjalnych pracodawców, a także wzięcia udziału w prelekcjach prowadzonych przez przedstawicieli firm. Odbędą się również sesje Q&A pozwalające na zdobycie odpowiedzi na pytania dotyczące praktyk i rekrutacji.

Profesorowie i popularyzatorzy nauki poprowadzą panele dyskusyjne, a firmy takie jak L’Oreal czy PKN Orlen przeprowadzą warsztaty.

Więcej informacji o harmonogramie wydarzenia można znaleźć na stronie www.spotkajswojegopracodawce.pl lub na Facebooku.

Udział w targach jest darmowy, zapraszamy do udziału studentów uczelni z całej Polski!