Wszystkie wydarzenia

Seminarium SON: Jak prace prowadzone na polskich uczelniach pomagają rozwiązywać problemy społeczne?

09.06 godz. 14:30 − 09.06 godz. 16:30

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii, ul. Rektorska 4, sala 4.05

Zapraszamy na seminarium poświęcone uczelnianym projektom, które pomagają rozwiązywać problemy społeczne. O swoich rozwiązaniach i koncepcjach opowiadają naukowcy z Politechniki Warszawskiej i Uniwersytetu Warszawskiego:

• dr inż. Krzysztof Petelczyc (Wydział Fizyki PW),
  • dr hab. inż. Robert Olszewski (Wydział Geodezji i Kartografii PW),
  • dr inż. Marcel Młyńczak (Wydział Mechatroniki PW),
  • dr Georgy Kornakov (Wydział Fizyki PW),
  • dr Marta Jadwiga Pietrusińska (Wydział Socjologii UW),
  • dr Piotr Hańczyc (Wydział Fizyki UW).

Więcej informacji o projektach naukowców można znaleźć na stronach CZIiTT PW i Wydziału Zarządzania UW.

Spotkanie otworzy prof. Mariusz Malinowski, Prorektor PW ds. Nauki, a poprowadzi - Dariusz Aksamit - fizyk medyczny i popularyzator nauki związany z Wydziałem Fizyki PW.

Na wydarzenie obowiązuje rejestracja przez formularz.

Seminarium odbywa się w ramach cyklu „Społeczna odpowiedzialność nauki – jak rozwiązywać problemy społeczne Warszawy i Mazowsza?”, organizowanego przez Dział Badań i Analiz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej.

Cykl spotkań jest realizowany w ramach projektu „Społeczna odpowiedzialność nauki - od promocji po innowacje społeczne”, finansowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.