Wszystkie wydarzenia

Seminarium BioTech4Med "Inżynieria biomedyczna i biotechnologia w medycynie jutra"

16.04 godz. 09:00 − 16.04 godz. 15:00

Online

Zapraszamy do udziału w seminarium BioTech4Med "Inżynieria biomedyczna i biotechnologia w medycynie jutra".

Celem seminarium jest prezentacja śródokresowych wyników projektów uzyskanych w ramach konkursów BIOTECHMED-1 i IDUB against COVID-19 oraz współfinasowanych ze środków projektu "Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza" na PW. Seminarium ma również na celu promowanie współpracy naukowców z obszarów biotechnologii i inżynierii biomedycznej prowadzącej do opracowania innowacyjnych technologii dla medycyny.

Więcej informacji, w tym agenda spotkania na stronie projektu "Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza"