Wszystkie wydarzenia

Program CHEM HR - seminarium

03.03 godz. 10:00 − 03.03 godz. 12:00

Online

Polska Izba Przemysłu Chemicznego serdecznie zaprasza wszystkich studentów i środowiska uczelniane zrzeszone w ramach Programu ChemHR do udziału w seminarium z udziałem największych firm branży chemicznej w Polsce.

W trakcie wydarzenia eksperci z największych firm chemicznych w Polsce opowiedzą o rynku pracy, zaprezentują potrzeby dotyczące kadr w przemyśle, a także odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania.

Spotkanie dedykowane jest uczelniom partnerskim programu ChemHR, w tym Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku i Wydziałowi Zarządzania.

ChemHR to program wsparcia kształcenia kadr dla branży chemicznej oraz zacieśnianie współpracy między biznesem a ośrodkami akademickimi. Organizatorem Programu jest Polska Izba Przemysłu Chemicznego.

Link do rejestracjiUdział w wydarzeniu jest bezpłatny.