Wszystkie wydarzenia

Otwarcie instalacji studentów architektury „Wodny Azyl”

01.07 godz. 18:00

Warszawski Pawilon Architektury ZODIAK, Pasaż Stefana Wiecheckiego Wiecha 4

Zapraszamy na otwarcie instalacji „Wodny Azyl”. To projekt studentów architektury Politechniki Warszawskiej (specjalność: Architektura i Urbanistyka - Miasto jako miejsce do życia), w którym pokazują, że woda, zwykle postrzegana jako zasób, jest równoprawnym elementem środowiska naturalnego.

Instalacja zostanie zaprezentowana w ramach wystawy „Plany na Przyszłość | LAB”, podczas której będzie można oglądać ponad 60 projektów architektonicznych, zgłoszonych przez prawie 50 pracowni i stworzonych z myślą o Warszawie i jej okolicach.

Więcej informacji o wystawie na Facebooku

Instalacja jest częścią projektu WODA: W CENTRUM, realizowanego przez Wydział Architektury PW i Oddział Warszawski Stowarzyszenia Architektów Rzeczpospolitej Polskiej.