Wszystkie wydarzenia

Konferencja "Studenci zagraniczni w Polsce 2021"

26.04 godz. 11:00 − 27.04 godz. 15:30

Online

Zapraszamy na konferencję „Studenci zagraniczni w Polsce 2021”, która odbędzie się 26-27 kwietnia 2021 roku.

Wydarzenie organizowane jest wspólnie - w ramach programu "Study in Poland" - przez KRASP, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu i Fundację Edukacyjną "Perspektywy". Obecni będą członkowie kierownictwa MNiSW, rektorzy, dyrektorzy centralnych instytucji szkolnictwa wyższego, wybitni przedstawiciele świata akademickiego i eksperci internacjonalizacji.

Konferencja adresowana jest do władz uczelni, dyrektorów i specjalistów z działów lub pionów współpracy międzynarodowej, promocji, strategii, nauki, rekrutacji oraz innych osób zainteresowanych tematyką umiędzynarodowienia polskiego szkolnictwa wyższego i nauki.

Tradycyjnie, po zakończeniu pierwszego dnia obrad, odbędzie się Gala Konkursu INTERSTUDENT, czyli podsumowanie konkursu na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce. Po raz czwarty wręczone zostaną również Nagrody Środowiskowe "Gwiazdy Umiędzynarodowienia". Uhonorują one osoby, które wniosły wybitny wkład w umiędzynarodowienie polskiego szkolnictwa wyższego.

Więcej informacji oraz rejestracja.