Wszystkie wydarzenia

Konferencja Naukowa Dzień Teledetekcji "Teledetekcja we współczesnym świecie - wyzwania przyszłości"

12.12 godz. 09:00 − 12.12 godz. 18:00

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW, ul. Rektorska 4

Dla uczestników przygotowano 3 panele, w trakcie których będą mogli zapoznać się z historią wykorzystywania teledetekcji w różnych dziedzinach oraz poznać perspektywy jej rozwoju.

Prelegentami będą przedstawiciele świata nauki – nauczyciele akademiccy Politechniki Warszawskiej, przedstawiciele Centrum Badań Kosmicznych i nie tylko. W przerwach między prelekcjami, jak co roku, studenci przeprowadzą konkursy dla publiczności, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody.

W ramach wydarzenia odbędzie się także Telethon – konkurs naukowy dla studentów i doktorantów, w którym zadaniem jest przedstawienie potencjalnych wyzwań, z jakimi może mierzyć się teledetekcja w przyszłości. Zwycięzców poznamy w trakcie konferencji.

Konferencję organizują Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej „GEOIDA” i Zakład Fotogrametrii, Teledetekcji i Systemów Informacji Przestrzennej Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej.

Więcej informacji o wydarzeniu na Facebooku