Wszystkie wydarzenia

Konferencja mentoringowa PW

25.05 godz. 09:30 − 25.05 godz. 14:30

Gmach Główny PW (Duża Aula) oraz online

To pierwsza konferencja mentoringowa organizowana przez Politechnikę Warszawską. Poprzez wydarzenie chcemy wzmacniać relacje uczelnia – biznes i studenci – absolwenci oraz przybliżać i rozwijać wartości prowadzonego od 2018 roku politechnicznego programu mentoringowego, koordynowanego przez Biuro Karier PW.

Konferencja będzie się składać z serii krótkich wystąpień, dotyczących relacji mistrz, przewodnik, przyjaciel – uczeń. Swoimi doświadczeniami podzielą się przede wszystkim mentorzy z naszego programu (w większości to absolwenci Politechniki Warszawskiej) oraz goście specjalni, w tym prof. Andrzej Jacek Blikle – matematyk, informatyk i przedsiębiorca, Marek Siudym – aktor i trener jeździectwa oraz Jakub Przygoński – kierowca rajdowy, absolwent Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych PW.

Wstęp na wydarzenie z zaproszeniami. Wszyscy będą mogli śledzić konferencję dzięki transmisji online w mediach społecznościowych.

Wydarzenie organizuje Biuro Karier Politechniki Warszawskiej.

Szczegółowy harmonogram i więcej informacji na stronie Biura Karier