Wszystkie wydarzenia

Konferencja LUMEN 2020

24.11 godz. 09:00 − 25.11 godz. 17:00

Online

W dniach 24-25 listopada 2020 roku już po raz szósty odbędzie się LUMEN – Konferencja dla Liderów Zarządzania Uczelniami.

W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele Politechniki Warszawskiej, w tym prof. dr hab. inż. Krzysztof Zaremba, Rektor naszej Uczelni.

24 listopada 2020

• godz. 9.00 Sesja Otwierająca Konferencję
    Wystąpienie okolicznościowe wygłosi prof. dr hab. inż. Jerzy Woźnicki (Prezes Zarządu Fundacji Rektorów Polskich, Rektor PW w latach 1996-2002, Wydział Administracji i Nauk Społecznych PW)
  • godz. 9.30 Dyskusja panelowa: Strategiczne wyzwania w szkolnictwie wyższym i nauce