Wszystkie wydarzenia

Konferencja GIS Day w Stolicy 2021 - W stronę lepszego jutra

13.12 godz. 10:00 − 13.12 godz. 15:00

Online

Ogólnopolska Konferencja Naukowa GIS w Stolicy jest międzynarodowym świętem miłośników i użytkowników Systemów Informacji Geograficznej. Ma na celu promocję GIS, integrację międzyuczelnianą oraz aktywizację organizacji pozarządowych i społecznych. Jest to otwarta konferencja współtworzona przez koła naukowe największych warszawskich uczelni.

Tegoroczna konferencja będzie się składać z trzech paneli tematycznych: Smart City, Smart Energetyka, Smart Biznes. Poprowadzą ją zaproszeni prelegenci, wśród których znajdują się zarówno przedstawiciele rożnych firm zajmujących się tematyką GIS oraz pracownicy naukowi warszawskich uczelni. Na gości będzie również czekać konkurs z nagrodami.

Organizatorami konferencji są Studenckie Koło Naukowe Geografii Ekonomicznej i Badań Regionalnych, działające przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej „Geoida”, Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej Politechniki Warszawskiej, Koło Naukowe Geoinformatyki i Teledetekcji Uniwersytetu Warszawskiego, Koło Naukowe „Geopixel” Wojskowej Akademii Technicznej, Studenckie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Więcej informacji na stronie wydarzenia