Wszystkie wydarzenia

Konferencja Culture-Science-Education

23.06 godz. 08:30

Online

Instytut Konfucjusza Politechniki Warszawskiej ma zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję pt. Culture-Science-Education organizowaną w związku z nawiązaniem współpracy Politechniki Warszawskiej z Beijing Jiaotong University (BJTU). Konferencja odbędzie się 23 czerwca 2021 r. w formule online, na platformie PINE, która nie wymaga instalowania dodatkowych narzędzi i dostępna jest poprzez Google Chrom/ Firefox.

Konferencja rozpoczęcie się o godz. 8:30 (2:30 p.m. CET, Beijing). W programie przewidziano przedstawienie profili naukowych i edukacyjnych obu uczelni, prac wybranych zespołów naukowych w tym kół studenckich. Spotkanie zakończy wykład nt. Poetic China.

Szczegółowy program konferencji został opublikowany na stronie Instytutu wraz z formularzem rejestracyjnym.