Wszystkie wydarzenia

K. Crowther (University of Oslo) i S. De Haro (University of Amsterdam) - "The role of singularities in the search for quantum gravity"

13.11 godz. 16:00 − 13.11 godz. 18:00

Online

W październiku 2020 r. rozpoczęło się „Warszawskie Kolokwium Czasoprzestrzenne 2020/2021” - cykl międzynarodowych spotkań online światowej klasy filozofów i fizyków, organizowanych przez Grupę Filozofii Fizyki działającą przy Międzynarodowym Centrum Ontologii Formalnej (ICFO) Wydziału Administracji i Nauk Społecznych PW.

13 listopada zapraszamy na wykład Karen Crowther (University of Oslo) i Sebastiana De Haro (University of Amsterdam), pt. „The role of singularities in the search for quantum gravity”;

Nagrania spotkań (wykład plus dyskusja) są udostępniane publicznie na kanale YouTube ICFO.

Osoby zainteresowane uczestnictwem mogą się zarejestrować, wysyłając wiadomość do dr. Antonio Vassallo z Wydziału Administracji i Nauk Społecznych PW na adres: antonio.vassallo@pw.edu.pl.

Więcej informacji o inicjatywie dostępnych jest TUTAJ>>