Wszystkie wydarzenia

Finał konkursu Falling Walls Lab Warsaw

15.09 godz. 13:00 − 15.09 godz. 17:00

Gmach Główny Politechniki Warszawskiej, Mała Aula

20 studentów, doktorantów, młodych pracowników naukowych i innowatorów z całej Polski, w tym obcokrajowców wystąpi podczas finału Falling Walls Lab w Warszawie. Każdy z uczestników będzie mieć trzy minuty, żeby przedstawić pomysł na rozwiązanie problemu – w nauce, edukacji, społeczeństwie.

Zwycięzca konkursu wygra podróż do Berlina i zyska szansę na zdobycie tytułu "Breakthrough Winner of the Year" w kategorii "Emerging Talents". Wygrana oznacza także udział w międzynarodowej konferencji Science Summit (7-9 listopada 2022 r.) oraz w poprzedzających ją warsztatach i spotkaniach organizowanych specjalnie dla zwycięzców Falling Walls Lab ze wszystkich krajów. Globalnie przedsięwzięcie koordynuje fundacja Falling Walls.

Warszawską edycję Falling Walls Lab Warsaw organizuje firma pro science. Politechnika Warszawska jest gospodarzem finału, a jednym z partnerów merytorycznych – konsorcjum ENHANCE, do którego należy nasza Uczelnia. W jury oceniającym wystąpienia zasiądzie prof. Mariusz Malinowski, Prorektor PW ds. Nauki.