20.05 godz. 10:00 − 20.05 godz. 15:00

Gmach Główny PW, pl. Politechniki 1 oraz budynki Wydziałów

Jakie studia wybrać i jak się na nie zapisać? Co robić po zajęciach? Co warto wiedzieć o naszej Uczelni? O tym wszystkim opowiemy podczas naszych Drzwi Otwartych.

W Dużej Auli Gmachu Głównego, czyli w jednej z najpiękniejszych przestrzeni Warszawy pojawią się stanowiska wszystkich naszych Wydziałów oraz innych jednostek. Przez cały dzień będzie można spotkać naszych studentów, doktorantów i pracowników, porozmawiać z nimi, zadać pytania. Niespodzianki będą także czekać przed budynkiem.

W Małej Auli odbędą się z kolei prezentacje o naszych kierunkach i zasadach rekrutacji. Te spotkania zaplanowaliśmy na godz. 11.00 i na godz. 13.00.

Swoje atrakcje przygotowują również nasze Wydziały.

Zapraszamy wszystkich, którzy są #zawszeciekawi i chcą lepiej poznać naszą Uczelnię!