Przejdź do treści

Sukcesy

Nagroda „Młody Promotor Polski” dla Piotra Falkowskiego

Specjalista od robotyki rehabilitacyjnej, doktorant wdrożeniowy z Łukasiewicza – Przemysłowego Instytutu Automatyki i Pomiarów PIAP oraz Politechniki Warszawskiej zdobył główną nagrodę w kategorii Działalność naukowa konkursu „Młody Promotor Polski”.

Piotr Falkowski rozwija kilka projektów o dużym potencjalne innowacyjnym i wdrożeniowym. To m.in. egzoszkielet rehabilitacyjny oraz urządzenia do rehabilitacji oddechowej: Notos i Boreas. Nasz doktorant ma na swoim koncie liczne nagrody w krajowych i międzynarodowych konkursach, hackathonach i wystawach. 

Konkurs „Młody Promotor Polski” jest organizowanego z inicjatywy Małżonki Prezydenta RP, przy współpracy Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”. W konkursie wyróżniane są osoby w wieku od 16 do 30 lat, których działania przyczyniają się do popularyzowania wiedzy o Polsce oraz budowania jej pozytywnego wizerunku na świecie. Kandydaci wskazywani są przez instytucje zgłaszające w trzech kategoriach: Działalność naukowa, Działalność kulturalna, Działalność sportowa. 

Na zdjęciu laureaci, organizatorzy i patroni konkursu "Młody Promotor Polski"

Kto

Mgr inż. Piotr Falkowski

Rok

Podobne tematy: