Przejdź do treści

Sukcesy

Nagroda Fundacji Uniwersytet Dzieci

Mgr inż. Remigiusz Nowacki – doktorant z Wydziału Inżynierii Materiałowej otrzymał nagrodę w kategorii „Wykładowca roku Uniwersytetu Dzieci w Sobotę”. Nasz laureat został doceniony za prowadzenie zajęć „Jak działa drukarka 3D?”. 

Od wielu lat zajmuje się drukiem 3D, a szczególnie technologią FFF. To współautor i prowadzący nowego przedmiotu laboratoryjnego (Druk 3D a materiały porowate). Interesuje się nowoczesnym podejściem do nauczania. Działa na rzecz lokalnej społeczności Politechniki Warszawskiej – początkowo jako reprezentant studentów, aktualnie z własnej inicjatywy we współpracy z pracownikami Uczelni (w obszarach związanych z dydaktyką, popularyzacją nauki i promocją Wydziału). 

Fundacja Uniwersytet Dzieci od 2007 roku zaprasza dzieci i młodzież na wykłady i warsztaty, które pomagają odkrywać świat. Podczas uroczystej gali, podsumowującej rok 2023/2024, podziękowano i wyróżniono naukowców, specjalistów, reprezentantów biznesu, wolontariuszy i wszystkich tych, którzy wspierali misję Uniwersytetu Dzieci.

Na zdjęciu Remigiusz Nowacki z dyplomem dla „Wykładowcy roku Uniwersytetu Dzieci w Sobotę”

Kto

mgr inż. Remigiusz Nowacki

Rok

Podobne tematy: