Festiwal Młodych Inżynierów z nagrodą

Nasz Festiwal Młodych Inżynierów zdobył najwięcej głosów w plebiscycie na najlepsze wydarzenia 28. Festiwalu Nauki w Warszawie (kategoria: spotkanie całodniowe).

Dzięki imprezie młodzi pasjonaci nauki i techniki mogą wziąć udział w eksperymentach i wyzwaniach oraz zdobyć rozmaite inżynierskie sprawności. Zadania przygotowuje pięć Wydziałów PW: Fizyki, Inżynierii Materiałowej, Mechaniczny Technologiczny, Mechatroniki i Zarządzania. Tegoroczna, trzecia edycja odbyła się 21 września i spotkała z rekordowym zainteresowaniem. Przyniosło to także nagrodę w plebiscycie Festiwalu Nauki. W tym roku został on podzielony został na trzy kategorie: spotkania całodniowe, wykłady i wydarzenia pozostałe. Publiczność mogła oceniać wydarzenia do 7 października, a w każdej kategorii można było oddać głos na więcej niż jedno spotkanie.

Na zdjęciu miś z dyplomem dla Festiwalu Młodych Inżynierów

Kto

5 Wydziałów PW: Fizyki, Inżynierii Materiałowej, Mechaniczny Technologiczny, Mechatroniki, Zarządzania