Nowa mobilność
Program ma na celu wykształcenie eksperta, który sprosta wyzwaniom stawianym przez rynek pracy w związku z wielopłaszczyznową transformacją zachodzącą w sektorze mobilności. Zdobędziesz przygotowanie do pracy w przedsiębiorstwach, instytucjach oraz organach administracji publicznej, których główny lub poboczny przedmiot działalności koncentruje się na wdrażaniu lub promocji zero- i niskoemisyjnych technologii w transporcie, w szczególności hybrydowych i elektrycznych samochodów, autobusów, pojazdów cztero-, trój- i dwukołowych, pojazdów specjalnych i dostawczych, jak również produktów finansowych, informatycznych i energetycznych związanych z sektorem elektromobilności.
Program kształcenia zawiera wielodyscyplinarną wiedzę niezbędną do merytorycznego wsparcia przedsiębiorstw wdrażających lub promujących niskoemisyjne technologie w transporcie, planowania i przeprowadzenia procesu elektryfikacji flot, planowania i rozbudowy ogólnodostępnej i niepublicznej sieci stacji ładowania, jak również pozyskiwania zewnętrznego finansowania elektromobilności z krajowych i unijnych programów wsparcia.
Zdobędziesz kompleksowy zasób wiedzy z dziedziny inżynierii, prawa, ekonomii, statystyki oraz zarządzania.
Studia prowadzone we współpracy z Polskie Stowarzyszenie Nowej Mobilności.
Więcej informacji na stronie.
Kontakt:
- +48 723 021 976
- nowa.mobilnosc.simr@pw.edu.pl
Masz kompleksową wiedzą dotyczącą zeroemisyjnych technologii w transporcie, kompetencje i kwalifikacje niezbędne do wsparcia przedsiębiorstw, instytucji oraz organów administracji publicznej wdrażających lub wspierających zrównoważony transport.
2 semestry
Kandydat generuje z systemu IRK wniosek o przyjęcie na studia podyplomowe po uzupełnieniu w systemie wszystkich wymaganych danych.
O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń, ale warunkiem przyjęcia jest posiadanie wyższego wykształcenia.