Opublikowano: 16.09.2024 16:58

Znamy listy rankingowe kandydatów do Szkoły Doktorskiej

Wymagane dokumenty należy wgrać do IRK do 19 września

Za nami kolejny etap rekrutacji na doktorat na Politechnice Warszawskiej – ogłoszenie list rankingowych. Jeśli widzisz tam swoje nazwisko, pamiętaj o terminowym przekazaniu wymaganych dokumentów.

Listy rankingowe zostały opublikowane na stronie Szkoły Doktorskiej PW w zakładce Kandydaci -> Rekrutacja. Są one podzielone na dyscypliny. Pamiętaj, że listy rankingowe nie są listami przyjętych.

Kandydaci ze statusem „zakwalifikowany” są zobowiązani do złożenia w systemie IRK następujących dokumentów:

• skanu dokumentu potwierdzającego posiadanie tytułu zawodowego uprawniającego do ubiegania się o przyjęcie do Szkoły (dyplom), a w przypadku jego braku zaświadczenia o zdaniu egzaminu dyplomowego wystawionego przez Wydział/Instytut (jeżeli wspomniane dokumenty nie zostały jeszcze wgrane do systemu),
  • oświadczenia o wyborze szkoły doktorskiej/dyscypliny naukowej (oświadczenie można pobrać z sekcji Zgłoszenia rekrutacyjne -> Dokumenty i dalsze kroki, pobrany dokument należy wydrukować, podpisać, uzupełnić datę i wgrać do systemu IRK).

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji do Szkoły Doktorskiej, dokumenty należy wgrać do 19 września. To warunek konieczny, żeby zostać przyjętym do Szkoły Doktorskiej. Listy przyjętych zostaną opublikowane 24 września.

Oryginały wszystkich dokumentów rekrutacyjnych należy dostarczyć do Działu Obsługi Doktorantów w późniejszym terminie. Dokładne godziny podane zostaną tylko kandydatom przyjętym do Szkoły Doktorskiej PW.