Przejdź do treści

Opublikowano: 29.08.2023 08:42

Zapraszamy na Warszawski Salon Maturzystów 2023

Na naszym stoisku uczestników przywitają najlepsi przewodnicy po Politechnice Warszawskiej: studenci i pracownicy

Porozmawiajmy o studiach i studiowaniu! 14 i 15 września w godz. 9.00–15.00 w Gmachu Głównym PW można spotkać przedstawicieli uczelni z Polski i zagranicy. My szczególnie zapraszamy na stanowisko naszej Politechniki oraz na naszą prezentację.

Salony Maturzystów to miejsca spotkań uczniów (szczególnie maturzystów), nauczycieli, doradców zawodowych, rodziców ze światem szkolnictwa wyższego. Nie inaczej wygląda to w tym roku w Warszawie. Nasza Uczelnia po kilkuletniej przerwie ponownie jest gospodarzem Warszawskiego Salonu Maturzystów. Dużą Aulę w Gmachu Głównym wypełniają stoiska i rzesze ludzi zainteresowanych studiami.

Na naszym stoisku – jak zwykle – czekają studenci i pracownicy – najlepsi przewodnicy po Politechnice Warszawskiej. Opowiadają o kierunkach studiów, aktywnościach po zajęciach, akademikach i oczywiście o zasadach rekrutacji. Odpowiadają na pytania (w tym na to chyba najczęściej zadawane „Czy na studiach na PW jest trudno?”). Wyjaśniają, co to znaczy, że jesteśmy #zawszeciekawi i na takich właśnie ludzi czekamy. Dla odwiedzających nasze stanowisko przygotowaliśmy oczywiście materiały informacyjne i gadżety.

Nieodłączną częścią Salonu Maturzystów są prezentacje. Na tę o naszej Uczelni zapraszamy w oba dnia wydarzenia o godz. 9.30 do sali 231 w Gmachu Głównym.

Wstęp na Warszawski Salon Maturzystów 2023 jest wolny.

Do zobaczenia!

W mediach społecznościowych PW (na Facebooku, Instagramie, Twitterze i TikToku) pokażemy nasze przygotowania i zrelacjonujemy udział w wydarzeniu.